התעניינות לגבי מוצר

תקשור מהו…

  X

  תקשור מהו…

  channelling

  תקשור הוא תיאור של תהליך עוצמתי בו מועבר מידע דרך מישהו/י שמסוגל/ת לקבל אותו ממימדים גבוהים ומעודנים, לתרגם אותו ולעשות בו שימוש. הנה כמה דברים שחשוב לדעת, אציין שאני כותבת פה את דעתי והתרשמותי האישית מהתהליך, כפי שזה נראה נכון בעיניי:

  תקשור אף פעם אינו מדע מדויק, למרות שכבר קרה שמתקשרים חזו באופן מדויק מאורעות עתידיים, והמתקשרים המפורסמים ביותר הידועים לאנושות כמו נוסטרדמוס ואדגר קייסי הפליאו להעביר מידע עכשווי ועתידי שלא היתה להם שום דרך לקבלו באמצעים רגילים, המידע שהעבירו הם ואחרים מהדהד עד היום ומשפיע על רבים.

  תקשור אמיתי תמיד לוקח לכיוון של התרחבות והתפתחות חיובית, גם אם הדרך פתלתלה ומאתגרת.

  תקשור שבא להדריך את המקשיבים לו מגיע ממימד שבו לזמן הליניארי והמרחב הפיזי אין הרבה משמעות, לכן ייתכנו אי-דיוקים שיכולים להתבטא בכמה חודשים לכאן או לכאן.

  תקשור אינו חזיית עתיד, גם אם הוא נשמע כך, מהסיבה הפשוטה שאנחנו בני האדם יישויות בוחרות שיוצרות מציאות, אין לנו שליטה על מאורעות חזקים שהם חיצוניים לנו, אך כן יש לנו שליטה על איך אנחנו מגדירים ומהדהדים עצמנו מול מאורעות אלו, כך שכל מסר הוא בבחינת שיעור או אתגר והתקשורים העתידיים בעצם מדברים על פוטנציאל שאם נבחר, נוכל להתפתח דרכו ואז תיווצר מציאות מסוימת. לכן אבקשכם להתייחס לדברים שהועברו דרכי כאל תמונת מצב אפשרית שלתוכה יש לנו הזדמנות להשקיע את הרצון, האמונה והחזון האישי שלנו.

  נאמר על פורצי דרך בתחום הפיסיקה והמתמטיקה כמו אלברט איינשטיין וגאונים מתחום המוסיקה כמו מוצרט, באך ובטהובן שהם בעצם תקשרו את הידע והאומנות שזרמה דרכם. ייחודם היה בכך שהיו מסוגלים להכיל אנרגיות ומידע ייחודיים ולהעבירן כך שיקדמו ויעשירו את האנושות. זה מה שיכול להסביר את התופעה של מוצרט, שכילד כתב סימפוניות שלמות לתזמורת גדולה כולל התפקידים של כל כלי הנגינה בהינף יד ללא כל מחיקה או תיקון.

  ספרים חשובים בני זמננו נכתבו בתקשור, למשל: “שיחות עם אלוהים” שהועבר בכתיבה אינטואיטיבית וספריה של סאנאיה רומן שמתקשרת יישות בשם אורין. אחד מספריה נקרא “להפתח לתקשור”, שמהווה בעצמו קורס בתקשור. ישנם ספרים המדברים על הנושא ומסבירים אותו, כמו הספר “תקשור” שנכתב על ידי קתרין רידל, מתקשרת אמריקאית. בספר זה היא מסבירה את התופעה כמיטב יכולתה וגם מביאה תרגילים פשוטים אותם יכול לבצע כל אחד. היא מביאה מסיפורם ומנסיונם של ארבעה מתקשרים מהמפורסמים ביותר שחיים בינינו. בולטים גם ספריו של אדגר קייסי, שתקשוריו משמשים בין היתר כמקור המידע הגדול ביותר על היבשת המיסתורית אטלנטיס. עוד מתקשרת ידועה היא ג’יין רוברטס שפרסמה את סדרת ספרי סת, תקשורים שהתקבלו מאת יישות שכינתה את עצמה “סת” בשנות השישים. גם ג’יין רוברטס כבר הלכה לעולמה, אבל התקשורים של סת עדין פופולריים מאד.

  מהו התהליך האישי שלי?  החוויה של מידע שעובר בתקשור שונה כשמדובר במטופל, או כשמדובר בנושא אישי שלי, מול מטופלים המידע מהיר ומאד ברור. כשזה נושא אישי שלי הדברים קורים לרוב לאט יותר, כאילו שההדרכה נותנת לי את הזמן להיות עם הדברים, לחשוב עליהם ולבחור. ואז החוויה היא של מחשבה שחוזרת על עצמה ולא מרפה, מן 'נדנוד' עדין אבל אינטנסיבי, בכל פעם שאותה מחשבה עולה יש תחושה טובה: של שמחה, תקווה או התעלות, הרגשות האלה מופעלים כנראה כדי לגרום לי לרצות להתעמק במחשבות האלה.

  כשמדובר בייעוץ לאחר, החוויה היא של התרחבות פנימית והתבוננות רחבה על מצבים, ומופיע מידע רלוונטי עבור מי שמתייעץ/ת איתי בצורה של מחשבה הגיונית שניתן להעבירה. המידע עובר את הבדיקה של ההגיון שלי, הוא לא יועבר בכל מקרה, והוא עובר הלאה אחרי שנעשה מן סנכרון ועיבוד ויש "אישור" בין הרוחני לארצי שהמידע יועבר. התהליך קורה בצורה מאד מהירה, והמידע מועבר תמיד למתייעץ/ת כהמלצה וכפוטנציאל רצוי לטובתם הגבוהה, אם המידע נכון, את זה אנחנו יודעים על ידי מבחן התוצאה: במידה והיה שימוש במידע, האם זה לקח למקום טוב יותר? באחוזים גבוהים התשובה היא כן.

  כתיבה היא כלי מצוין עבורי לקבל ולהעביר חומר שמגיע בתקשור, כשאני מקבלת מסר בכתיבה אינטואיטיבית המודעות וכשר השיפוט בפעילות מלאה, וזה נחווה כאוסף כמחשבות שבהתחלה מופיעות כגבב מבולבל, מעין ערימת משפטים ש'נשפכים' לתוך הדף ואז מתחילה "ללוש" ולתת להם צורה, אני מכניסה סדר לדברים ותוך כדי כך זורמים פנימה משפטים נוספים ומתחילה להגיע אותה הדרכה עדינה שמסבירה לי איך לסדר את הדברים, ממש כמו תמונה מטושטשת שמקבלת לאט לאט פוקוס, או לחליפין פאזל שמורכב לאיטו.

  ישנם כיום בינינו מתקשרים רבים, חלקם חדשים ועדין אינם ידועים, אבל הם חיים ופועלים בינינו ומביאים ידע רב ומועיל. חשוב לציין שהמידע המתוקשר אינו מגיע רק ממדריכים רוחניים, למעשה ניתן לתקשר עם צמחים, בעלי-חיים, אנשים אחרים, כאלה שחיים או שהלכו לעולמם, עם חלקים אחרים של האישיות שלנו ועוד…

  מדברות קריסטלים - הפודקאסט

  בפרק מס' 18 שעלה ב-15/5/24 אירחנו את שני תודר מחנות הקריסטלים "סטונאייג'" 

  *להסרה – לחצו על המסך בכל מקום מחוץ למודעה