שיטות הטיפול השונות בהן אני משתמשת

מאת מאת: מיכל ביאל-ויסלברג

ריפוי אנרגטי מטבעו עשוי לשלב תדרים וכלים אנרגטיים שונים שכולם פועלים לצורך איזון מצבו הפיזי, נפשי, רגשי ורוחני של המטופל. מלבד האיכויות של הטיפול השיחתי יש לכל מטפל את הכלים והשיטות האנרגטיים השונים שלמד או פיתח והם משתלבים היטב זה בזה. כך למשל, התדרים של הקריסטלים יכולים להשתלב היטב באנרגיות של הילינג אנרגטי, וורטקסהילינג, תטא-הילינג ועוד. ניתן לשלב בטיפולים כלים נוספים כמו קריאה בקריסטלים לקבלת נקודת מבט ופרספקטיבה של מצבו של המטופל וגרידים של שפת-האור לכיוון האנרגיה לאורך זמן לצורך יצירת מציאות.

מטופלים המגיעים לקבלת טיפול אנרגטי הם לרוב אנשים הנמצאים בתהליכים של מודעות-עצמית והתבוננות פנימה. ההחלטה באילו כלים ישתמש המטפל היא שילוב של המלצה של המטפל ובקשתו והרגשתו של המטופל.

הנה מידע על הכלים העומדים לרשותי כיום ואני משתמשת בהם, או בשילובים שלהם לטובת האנשים הבאים אלי לקבלת ליווי וריפוי:

ריפוי בקריסטלים:
לקריסטל, כמו לגוף האנושי יש שדה מגנטי, לכל קריסטל צבע מסוים והוא מורכב מיסודות שונים הקיימים בטבע. הוא מושך ומעצים תדר מסוים של אנרגיה ומהדהד אותו. המטפל בקריסטלים, לאחר בדיקת המצב האנרגטי יבחר אילו קריסטלים להניח באיזורים מסוימים על או סביב גופו של המטופל כדי למשוך לשם את תדרי האנרגיה החסרים באותו מקום. הוא יכול לתת למטופל קריסטל או שניים לאחוז בידיו או להניח על וסביב גופו מערך שלם של קריסטלים. התדר האנרגטי של הקריסטלים מתאחד עם התדרים של הצ’קרות והילה והשפעה זו גורמת למערכת האנושית להיות מאוזנת יותר.
מלבד מערכי ריפוי, ניתן להשתמש בקריסטלים במגוון צורות נוספות: אפשר לענוד כתכשיט, לשאת ביד או בכיס הבגד, לשים ליד המיטה, על השולחן או בתיק, לעשות  מדיטציה ולצרף את הקריסטל לתהליך, וכמובן: בתהליכים טיפוליים ניתן להניח  מערך שלם של קריסטלים על הגוף או מסביבו.
מידע מפורט יותר בנושא ניתן לקרוא במאמר נפרד באתר זה בקישור הבא:
www.cmw.co.il/ViewSingleArticle.asp?ArtID=138

וורטקסהילינג  VortexHealing:
זהו שמה שיטת ריפוי אנרגטית עוצמתית בעזרתה ניתן לטפל בכל נושא, גוף-אנרגטי, איבר, צ’קרה, או סוגיה. מקורה במימד הילינג ייחודי אשר נוצר במיוחד למטרות הילינג.

ה-וורטקסהילינג נוצרה על ידי אוואטאר (בן אנוש שהינו גלגול ישיר של האלוהות) בשם מהינדרה, אשר חי בהודו לפני יותר מ-5000 שנה. פירוש המילה “וורטקס” הוא ספירלה, והכוונה היא לאנרגית אור ספירלית המחוללת את הריפוי. המטפל לא משתמש רק באנרגיית ההילינג העצומה אלא גם במודעות גדולה המורכבת משבע ישויות ריפוי אלוהיות המכונה “מאומה” (Mauma). אנרגיית הוורטקסהילינג מסוגלת להגיע לרבדים עמוקים ביותר של ריפוי פיסי ורגשי ואף לסייע בשחרור נושאים קרמתיים עמוקים.

תטא-הילינג Theta-Healing:
זהו כלי ריפוי מופלא המאפשר איזון רגשי ופיסי ומימוש עצמי. שיטת ריפוי זו התגלתה והוגדרה על ידי ויאנה סטייבל, אשה אמריקאית שנעזרה בשיטה כדי לרפא עצמה באופן מיידי וספונטאני מסרטן. לאחר שנרפאה הונחתה להעביר מתנה זו לעולם. כיום מונה קהילת התטא-הילינג העולמית אלפי אנשים.

מהות השיטה היא בהתחברות אל המרחב השביעי, הוא התדר האנרגטי בו נוצר חיבור עם התדר של הבורא. ההתחברות נעשית על ידי כניסה למצב מדיטטיבי והבאת גלי המוח למצב של תטא. בעזרת תטא-הילינג ניתן לממש כל דבר חיובי שנרצה בחיינו, כולל שפע, אהבה וביטוי עצמי בכל תחומי החיים.זהו כלי שמאפשר לנו לשלוף אמונות חוסמות בן רגע, לשנות את תפיסת המציאות שלנו ולפתוח שער לאפשרויות בלתי מוגבלות בחיינו ובסביבתנו.

תטא הילינג מאפשרת לנו לפגוש את העולם ללא פחד, ללא מחסומים, ללא תנאים, וללא טינה ולהביע את המיטב שבנו מתוך חזון, שמחה, קבלה ואהבה.

שפת-האור:
שיטת עבודה אנרגטית זו מגיעה משושלת ארוכה ומתמשכת של מרפאים ממקסיקו, הנקראים “הקורנדרוס”. מקורה של השושלת מהמסורת של המאיה והאצטקים. שפת-האור נוצרה על-ידי שאמאנית בשם סטאר-פואנטס ומועברת כיום בעולם הרחב.

שפת האור משתמשת בתדרים של אור וצבע ובמבנים של גיאומטריה מקודשת, כדי ליצור מסרים בהירים ומדויקים. היא מבוססת על כך שכל מחשבה ורגש נושאים מסר, שמשודר ליוניברס בשפה היקומית כרצף של צורות גיאומטריות בצבעים שונים. על ידי הכנסת מודעות והתכוונות לתהליך, ניתן ליצור את הרצף של הצורות באופן מודע ועל-ידי כך ליצור את המציאות בצורה מכוונת.

מטפל בשפת האור משוחח עם הפונה אליו ועוזר לו להגדיר את כוונתו ואת המציאות שהוא רוצה ליצור בחייו, ובהתאם לכך בונה ומפעיל עבורו גריד (מערך של צורות גיאומטריות צבעוניות) שייצור או ישנה את המציאות של הפונה לטובתו הגבוהה.

חשוב לציין ששפת האור עובדת עם האור העליון, שהוא הדר הגבוה ביותר שקיים, ולכן היא בטוחה לשימוש, כל נסיון ליצור גריד בהתכוונות שלילית, יגרום להתמוססותו ולכך שהפעולה תתבטל.

קריאה בקריסטלים/קלפים:
הקריאה בקריסטלים או בקלפים, כשהיא מתבצעת באופן מקצועי יכולה לתת את התשובות לשאלות או סימני שאלה חשובים שעומדים על הפרק. יש כאן חיבור בין ידע ואינטואיציה מצד מי שמבצע את הקריאה ונכונות לפגוש את המידע שיבוא בעקבותיה מצד מי ששואל. איך זה עובד? הקריאה בקריסטלים דומה לקריאה בקלפים: היא נותנת לנו תמונת מצב שמאפשרת לשואל לקבל נקודת-מבט לגבי המקום בו הוא נמצא, פוטנציאלים קיימים והמלצות איך ללכת הלאה.

הקורא/ת בקריסטלים משתמש בערכת קריסטלים המכילה אבנים רבות ומגוונות. כל אבן מייצגת תוכן מסוים. השואל אינו מכיר את הקריסטלים ומשמעויותיהן, אך תת-המודע שלו יודע את משמעותה האנרגטית של כל אבן ומכוון את השואל לבחור את האבנים המתאימות כך שיצרו מערך שיוכל לתת תמונת-מצב שמאפשרת לקורא לייעץ לו.

השואל/ת מתבקש/ת לשאול שאלה או לבקש מסר מתאים ואז לבחור מספר מסוים של קריסטלים ולסדר אותם באופן חופשי. אם יש סיכוי שהשואל כן מבין ומכיר את המידע על כל אבן, יכולה בחירת האבנים להתבצע גם בעיניים עצומות. עדין יהיו בחירה וסידור של אבנים שיתנו את ההכוונה המתאימה.
קריאה/פתיחה בקריסטלים ניתן לבצע באופן חד-פעמי, אחת לתקופה, או מדי פעם בתוך תהליך של ייעוץ אישי.

מידע נוסף ניתן לקרוא במאמר באתר זה, בקישור הבא:
www.cmw.co.il/ViewSingleArticle.asp?ArtID=169