קריסטל-קוורץ למוריה Lmurian Crystal-Quartz

תיאור כללי ומראה: זוהי קריסטל-קוורץ צלולה ושקופה במיוחד, לעיתים בעלת גוון ורוד. במשך שנים ארוכות סברו שהיא מגיעה אך ורק ממכרה מסוים בברזיל עד שבשנת 2001 התגלו קריסטלים כאלה גם במכרה בהרי אורל שברוסיה והם נקראים קריסטלי קוורץ-למוריה רוסיים. מופיעה בגנרטורים שקופים וחסרי צבע, חלק גדול מהם קולנים (ר’ מחיצה נפרדת: קריסטל-קוורץ לייזר קולן), שייחודם מתבטא בקווים סימטריים המחורצים לרוחב הפאות. להבדיל מאבני קריסטל-קוורץ רגילות בהן החיבור בין שתי פאות נראה כקו ישר, בקוורץ הלמורייני הוא גלי. הקווים הגליים המחורצים יכולים להופיע על בחיבור בין הפאות או הסיומות של הקריסטל. הקריסטל עצמו כמעט תמיד צלול במיוחד.

רקע היסטורי: יש הסבורים שמקורה מהיבשת העתיקה למוריה שקדמה ליבשת אטלנטיס המוכרת יותר. על פי האגדה היו הלמוריינים אנשים בעלי דרגת התפתחות רוחנית וטכנית גבוהה בהרבה מבני האנוש של זמננו. למוריה, כמו אטלנטיס שבאה אחריה, נחרבה בגלל שימוש לרעה ביכולות הטכנולוגיות והאלכימיות של תושביהן.

שימוש אנרגטי כללי: משמשת ככלי מצוין ועוצמתי במיוחד למדיטציה. לחלק מקריסטלים אלה יש קשר לאנרגיה של הדולפינים, הידועים כבעלי נשמות מפותחות המתקשרות באמצעות טלפתיה. זוהי אנרגיה מאד גבוהה ועדינה, שאנשים בתקופתנו עדיין אינם יודעים כיצד לפענחה, אך כן מגיבים אליה בצורה חזקה.

שימוש לריפוי: משתמשים בהם בעיקר ככלי-עזר לתהליכי ריפוי בהילינג וכמכשירים לניתוחים אנרגטיים, האנרגיה שלהם מסוגלת  לרפא ברמת היחיד וברמה קהילתית. הילרים בעלי יכולת רוחנית מפותחת שעבדו עם קריסטלי-למוריה אמרו שאלה קריסטלי הקוורץ העתיקים ביותר הקיימים, והם מתגלים בתקופה זו מאחר ותפקידם ללמד את החברות האנושיות השונות לתקשר זו עם זו באהבה ולא בפחד, מתוך צמיחה משותפת ולא מתוך מלחמה. עידן הדלי הוא הזמן של האנושות להתעורר ולהתפתח רוחנית ורגשית אל תוך תפישות והבנות חדשות.

תכונה ייחודית:  עוצמתם רבה כל-כך, שהם מקרינים ללא הרף אנרגיית ריפוי גם כשהם פשוט מונחים ליד המשתמש, בעוד שקריסטלי-קוורץ אחרים זקוקים לחיבור לאנרגיה אנושית כדי להקרין אנרגיה, כך שניתן להניח אותם במקום כלשהו בבית או בגינה ככלי עזר והגנה-אנרגטית או להניחם בחדר טיפולים, והשפעתם מורגשת גם אם המטפל אינו אוחז בהם.

שימוש רוחני גבוה: ניתן להשתמש בהם לצרכי תקשור. כשאוחזים קריסטל כזה, הוא מסוגל לשדר מידע ממימדים גבוהים בצורה עדינה ושקטה, וזה תלוי בהפתחות אליהם וברמת הנשמה של המשתמש.