קריסטל-קוורץ לייזר-קולן Crystal-Quartz Lazer Wand

תיאור ומראה: זהו גביש קריסטל-קוורץ דק וארוך מאד יחסית לרוחבו עם פאות צרות וארוכות שבחלקם נעשות צרות יותר לקראת הקצה. הם נוצרים פעמים רבות במושבות בהן כל היחידים הם לייזרים. כשמקישים שני גבישי קולן-לייזר זה בזה נשמע צליל מאד מיוחד, דק ונקי יחסית. ניתן לעשות בעזרתם בין היתר עבודה באמצעות הקול. הסיומת של הלייזר-קולן קטנה במיוחד ועוצמתית ביותר, ההיבט הגימולוגי הוא כמו זה של הקריסטל-קוורץ הכללי. חלק מהם דו-חודיים.

שימוש רוחני: כל השימושים הרגילים של הקריסטל-קוורץ תקפים לגביו, אך יש בו כמה תוספות מעניינות מבחינת הערך המוסף האנרגטי. הוא עוצמתי מאד והאנרגיה שלו חדה ויש לה יכולת להכנס לתוך מצבים ולחולל בהם שינוי. השימוש הנפוץ ביותר בהם הוא על ידי מדיטציה. גבישי הלייזר אמורים לעזור לנו לתקשר עם מהויות אחרות ממימדים שונים וכן לתקשר אל תוכו של האני ולקבל מסרים פנימיים.

שימוש אנרגטי: ניתן להשתמש בו לבניית הגנה אנרגטית מסביב למשתמש או למטופל וכן להקרין דרכו אנרגיה מחוזקת של הילינג. ניתן לענוד בשרשרת  ואז האנרגיה שלו מתמזגת עם האנרגיה של העונד.יש בו אלמנט של קסם: ניתן לעשות בעזרתו מעשי פלא, כמו למשל: להפוך את הנוכחות של הנושא או עונד אותו לחזקה או חלשה יותר. את הלייזר-קולן החד-חודיים ניתן לתכנת לשימושים שונים.

שימוש-נפשי: אחיזה של קולן במדיטציה או ענידתו, עוזרות למשתמש להכניס סדר וארגון בהיבטים השונים של חייו. הוא מחזק תחושות של רוגע, אחווה ואהבה, והוא למעשה אבן שמקרבת בין אנשים ועוזרת להם לזכור את העובדה שכל אדם יחיד הוא חלק משלם יותר גדול ובעזרת אהבה, אחווה ונדיבות ניתן לקדם את ההתפתחות האנושית.

עבודה קולית: אחת התכונות המיוחדות לגביש הלייזר-קולן הוא האפשרות לעשות בעזרתו עבודה בשילוב קול. יש לו יכולת להרחיב את הטווח הקולי, ולגרום לקול להיות יותר עוצמתי. ישנן סדנאות, מדיטציות ושיטות טיפול המבוססות על תכונתו זו.