קריסטל-קוורץ גביש מתעל (צא’נלר) Quartz Crystal Chaneller

מאת מיכל ביאל-ויסלברג

תיאור ומראה: הגביש המתעל הוא גביש של קריסטל קוורץ חד-חודי שניתן לזהותו על פי סיומת גדולה יחסית בעלת שבע צלעות, כשהסיומת מולה היא משולש שווה שוקיים או שווה-צלעות. גנרטור זה נועד לתעל אנרגיה, בעיקר להעבירה ממימדים עליונים אל התודעה האנושית. יש לו את כל התכונות של גנרטור רגיל, הוא עשוי לשמש גם כגנרטור אישי אם הוא מתוכנת לכך או כגנרטור קריסטל קוורץ שהוא חלק ממערך גבישים או מערך קריסטלים כללי, אך יש לו את התכונה הייחודית של התיעול (תקשור) וניתן להשתמש בו ספציפית לשם כך.

מתגשמות בו גיאומטריה ומתמטיקה מקודשות, יש כאן את המספר שלוש מול המספר שבע ויש משמעות אנרגטית לכל אחד ממספרים אלו. המספר שבע המקושר לרוחניות לסוגיה: ללימוד מיסטיקה, לחיבור למימדים גבוהים. המספר 3 מייצג דיבור וביטוי ואת היכולת למלל אנרגיה בצורה נכונה ומדויקת.

המבנה המשובע מייצג תכונות מסוימות המהוות יחד נתיב אותו על בן האנוש לעבור כדי להתקדם, להפתח ולהתפתח, כל אחת מצלעות המשובע מייצגת אחת מהתכונות האלה, והיא צריכה להיות קיימת, פתוחה זורמת ומכווננת עם שש התכונות האחרות, הנה שבע התכונות: שמחה, חופש,  ידע, אהבה, ביטוי, שלווה ואחדות – למעשה, כשהאדם בעשותו תהליך של התפתחות פנימית ומודעות עצמית במהלכו הוא מאזן את הצ’קרות, נפתחת הדלת עבור נשמתו ומתאפשר לו לקבל מסרים גבוהים.

הגנרטור הוא בעצם כלי עזר לתהליך שעושה האדם, הוא מעצים ומחזק את אותו חיבור למימדים הגבוהים. עבודה ספציפית עם גביש מתעל פירושה פתיחת נתיב מהתודעה ההכרתית אל המקומות הגבוהים ביותר של הנשמה אל החוכמה האנושית הגבוהה ביותר הטמונה בכל אדם באשר הוא.

הגביש המתעל יכול באמצעות תכונות וסמלים גבוהים המהדהדים אנרגיה מסוימת לפתוח את הפתח לכניסה פנימה אל תוך המקומות הנשגבים בנפש ומשם אל מחוז הנשמה, לתהליכי התפתחות גבוהים.

חשוב להזהר בעבודה עם גבישים כאלה, ובמידת הצורך לקבל הדרכה או ללמוד את זה אצל מורה לתקשור שמתמצא בגבישים, לעיתים כשנפתחים לעבודה רוחנית נפתחים פתחים בנפש ובנשמה ואנרגיות במימדים אחרים עלולות לזהות את זה ולחדור לתוך ההילה של המשתמש. התחושה אז תהיה של כבדות ועייפות וחוסר אנרגיה.

להרשמה לסדנאות תקשור עם גביש מתעל שייערכו מדי פעם (החל מתחילת 2016) ניתן להירשם לניוזלטר של אתר הקריסטלים בטופס “צור קשר”