שימוש באתר

במחיצה זו אספר מעט מי אני ואתן הנחיות לשימוש  באתר בצורה הטובה ביותר.

אני עוסקת בנושא של קריסטלים ומודעות עצמית מאז שנת 1995. למדתי את תורת הריפוי בקריסטלים ואבני-חן במשך ארבע שנים בתהליך קבוצתי ואישי אצל אורית כהן-רז, בנוסף הוכשרתי במהלך השנים בכלים אנרגטיים נוספים: הילינג-אנרגטיוורטקסהילינג®, תטא-הילינג ושפת-האור. שני נושאים חשובים נוספים אותם למדתי: קריאה בקריסטלים וקריאה בקלפי-קריסטלים, הקריאה היא כלי המאפשר לתת ייעוץ והכוונה. כמו-כן עשיתי קורס קצר בגימולוגיה – תורת האבנים והמינרלים, בעיקר כדי להתחבר לאבנים גם ברמת החומר והאפיונים השונים, ידע זה אינו נוגע ישירות לעיסוק שלי אני כן מביאה נגיעות ממנו במסגרת הידע המועבר באתר.

תחומי העיסוק שלי כיום כוללים ייעוץ אישי בתחומים שונים המלווה בהילינג בשילוב קריסטלים. אני משלבת לפי הצורך את השיטות הנוספות העומדות לרשותי. כמו-כן מעבירה הרצאות וסדנאות בנושאים: ריפוי בקריסטלים, שפע וקריאה בקריסטלים.

אתם מוזמנים להכנס ולהצטרף לדף של האתר בפייסבוק, בו מובאים תמונות ומאמרים בנושא קריסטלים.
לאחרונה נפתחה קבוצת פייסבוק: “הקריסטלים ואנחנו” העוסקת בקריסטלים, בה ניתן ליצור דיונים, להביא מידע ובכפוף להנחיות האתר גם לפרסם.

הוראות שימוש באתר: *אנא שימו לב למילים המודגשות בירוק, אלו קישורים המאפשרים גישה מיידית למחיצות השונות.
לב-לבו של האתר הוא המידע על הקריסטלים במחיצת תכונות קריסטלים. אני מעדכנת את האתר בעצמי ומוסיפה קריסטלים חדשים כל הזמן. אפשר בקלות למצוא מידע ותמונות לגבי כל קריסטל גם באמצעות מנוע החיפוש שבאתר. ישנו חלון חיפוש בדף הבית למעלה במרכז. יש לכתוב בו את המילה או הצירוף שמחפשים, והוא עושה סריקה כללית בכל התכנים באתר, כולל המאמרים, הסדנאות, הקריסטלים וההמלצות השונות.

מחיצות נוספות באתר המכילות מידע:

במחיצת צ’קרות ניתן למצוא מידע כללי על מערכת הצ’קרות ומידע מפורט על כל אחת מהן בנפרד. התמונה מפורטת יחסית, כפי שמקובל בהילינג הקריסטלי ומכילה 8 צ’קרות כולל הכתר (לפי הגישה הקריסטלים, צ’קרת הטבור-סולר מופיעה כשתי צ’קרות נפרדות). הערה: התמונה בדף הראשי היא דינמית וניתן לפתוח חלון מידע על כל צ’קרה ע”י הצבעה עליה ולחיצה על המקש השמאלי של העכבר.

במחיצות של סדנאות יש מידע מפורט בנוגע להרצאות והסדנאות שאני מעבירה, כולל הפנייה למידע על סדנאות שיפתחו בקרוב: תאריכים, שעות, מחירים ומידע כיצד להרשם.

במחיצה טיפולים תוכלו למצוא מידע על השיטה בה אני מטפלת ומידע מפורט על השיטות האנרגטיות השונות שאני משלבת בטיפולים.

מחיצת מאמרים שונים מכילה מאמרים שחלקם נכתבו על-ידי וחלקם על ידי אחרים.

לא פחות מעניינת היא המחיצה קריסטלים- שונות תוכלו למצוא בה מאמרים שונים על תחזוקת קריסטלים, גימולוגיה, מערות הקריסטלים הענקיים במקסיקו ומאמרים נוספים ומעניינים שליקטתי בנושא.

באמצעות דף צור-קשר ניתן למלא פרטים ולשלוח אלי פניה, שאלה או בקשה. פניה באמצעות דף זה תרשום אתכם אוטומטית לקבלת דיוור חודשי אלא אם כן אתם כבר רשומים או תציינו אחרת.

וכמובן יש את אתר החנות בו ניתן להשיג מוצרים שפיתחתי כמו “כוכב ארבע הרוחות” – ערכת קריסטלים לעבודה עצמית וקלפי “נתיבי-הלב”קלפי מסרים שיצרתי עם מקס מורון המוכשר, המשלבים תמונות קריסטלים עם מסרים הנובעים מאנרגית הקריסטל. מטרת מוצרים אלה להביא את ההתנסות האישית עם קריסטלים לציבור הרחב.  כתובת אתר החנות: www.cmw-kit.com ניתן להכנס אליו גם דרך הבאנר הסגול שנמצא בחלקו השמאלי של דף הבית.

אני מקווה שהאתר יעזור להעמיק את הידע למתעניינים בנושא, וזכרו: שאלות, תגובות, ובקשות  למידע תתקבלנה בברכה.

שלכם בברכה,
מיכל ביאל-ויסלברג.