ערכת הקריסטלים “כוכב ארבע הרוחות”

את ערכת ‘כוכב ארבע-הרוחות’ יצרתי בשנת 2007. זוהי ערכה עצמית להתנסות עם קריסטלים הכוללת חוברת הדרכה מפורטת. הערכה המכילה 6 אבני קריסטל, מאפשרת לרוכש אותה לערוך מספר תהליכים מאזנים. במסגרת מסע פרסום שעשינו לערכה נכתבה ידיעה עיתונאית שפורסמה בכמה כלי תקשורת. אני מביאה כאן את עיקרי הדברים:

הערכה –חידוש עולמי
מי שחפץ לחוות מערך קריסטלים לניקוי אנרגטי של ההילה או להגיע לרוגע ואיזון אנרגטי בעזרת אבני קריסטל, יגיע על פי רוב לסדנאות ומטפלים בתחום, זאת מאחר ומדובר בתהליכים מורכבים ומעודנים. ערכת ‘כוכב ארבע הרוחות’ שמהווה חידוש בקנה מידה בינלאומי, פותחה  על מנת לאפשר למשתמשים בה לחוות את הקריסטלים בעבודה עצמית, וזאת גם ללא ניסיון מוקדם, ומבלי להזדקק לסדנה או טיפול אישי. “מדובר בערכה בסיסית המיועדת לאנשים בעלי פתיחות לנושא” אומרת מיכל, “אנשים הנמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך מודעות-עצמית, ואשר מעוניינים בטיהור אנרגטי בעזרת קריסטלים. לשמחתי, גם מטופלים ותיקים ואנשים המורגלים בשימוש בקריסטלים, התלהבו מהשימושיות שבערכה. הערכה מתאימה לדעתי גם בתור מתנה לאנשים המביעים התעניינות ומתחברים לצד הרוחני שבהם”.

הערכה – גם למתחילים
ביצירת הערכה הקפידה מיכל ביאל ויסלברג על עיצוב אסתטי וייחודי. הערכה כוללת חמש אבנים טבעיות של קריסטל-קוורץ (אבן שקופה), שן אחת טבעית של אמטיסט, וכן ספירלה ממתכת וחוט בד, שהינם אביזרים נלווים המאפשרים לענוד קריסטל על הצוואר.  לדברי מיכל, מאפשרת הערכה התנסות עצמית אישית מגוונת: בנוסף למערך  “ארבע הרוחות”, שהוא אחד המערכים העתיקים המוכרים, ניתן לעשות בעזרתה תהליך של “תכנות” קריסטל (שליחת אנרגיה לתוך האבן שתהדהד מעתה ואילך) וכן תהליכים חווייתיים עם אבן האמטיסט הסגולה המצורפת לערכה, כולל שילובה במערך.

“במהלך היכרותי רבת השנים עם עולם הקריסטלים לא נתקלתי בערכה לשימוש עצמי העומדת למכירה לציבור הרחב המאפשרת לחוות מערך. ערכה שכזו הייתה חסרה מאד לתחום, בעיקר על מנת לאפשר טעימות התנסות.” אומרת מיכל. “כבר שנים אני מסתובבת עם המחשבה שקיים צורך בקיומו של  מוצר כזה. לכל היותר ניתן כיום להשיג מוצרים הכוללים קריסטל או כמה קריסטלים לנשיאה אליהם מצורפים משפטים הנותנים מושגים כלליים על תכונותיהם. לטעמי אין הדבר מספק”.

מדוע כדאי לרכוש את הערכה
“הערכה מהווה חדשות טובות לכל מי שתחום הקריסטלים קרוב לליבו, וגם לכאלה שאין להם רקע בתחום” אומרת מיכל. “היא מקצרת תהליכים למי שרוצה לבדוק אם אכן הוא מתחבר לעולם הזה, ומשמחת את ליבם של הרבה אנשים שכבר חוו קריסטלים ומחוברים אל התחום. בעזרת הערכה נחסכת מהלקוח ההליכה לחנות ובחירת הקריסטלים, וכן ניתן ללמוד ולחוות באמצעותה תהליך שעד היום היה רק נחלתם של  אנשים אשר עברו סדנאות קריסטלים. יתרון בולט נוסף של הערכה הוא שהרוכשים אותה מקבלים אבנים באיכות גבוהה”.

מבחינה כספית יוצאים הרוכשים נשכרים בקניית הערכה, מאחר והמחיר לצרכן של שש אבנים באיכות ובגודל שכאלה תהיה גבוהה יותר ממחיר הערכה, וזאת עוד בלי להחשיב את הספירלה, המארז וחוברת-ההדרכה.

מהו “מערך ארבע הרוחות”?
במערך ‘ארבע הרוחות’ משתמשים בארבע אבני קריסטל קוורץ המונחות מסביב לגוף באופן המפורט בחוברת. האבנים גורמות לכך שמההילה מתחילה לזרום החוצה אנרגיה צפופה ועמוסה, כשבמקביל אנרגיה חדשה ונקייה זורמת מיד פנימה. ההתנסות מביאה בעקבותיה לרוב אחת משתי התחושות: תחושת איזון, חיוניות ומרץ רב יותר מכפי שהיה קודם, או לחליפין עייפות רבה שהיתה קיימת מתחת לפני השטח ומציגה עצמה. “אצל אנשים עסוקים  וקרייריסטים שרצים כל היום, העייפות הזו קיימת כל הזמן, והתהליך רק נותן לה לבטא את עצמה”. אומרת מיכל “חשוב להבין שאם העייפות הזו לא תקבל ביטוי והתייחסות, היא עלולה לצאת החוצה בהמשך בצורה של מחלה או תסמינים פסיכולוגיים קשים יותר”.

תכנות קריסטל
תהליך נוסף אותו ניתן לעשות בעזרת הערכה הוא “תכנות של קריסטל”, לכך נועדה האבן החמישית של הקריסטל-קוורץ. פירוש המושג “תכנות” הוא התמקדות בתוכן מסוים אותו ניתן לשדר במדיטציה אל תוך האבן. בזכות תכונותיה העל-טבעיות של האבן, תוכן זה יהדהד אנרגטית מאותו הרגע. המשתמש ילך עם האבן בצמוד אל גופו, בכיס או בספירלה, ובכך ימשיך התכנות להדהד, תוך שהוא מחזק וממקד את התוכן הזה. “ניתן להעזר בקריסטל כדי לקדם מטרה, כל עוד היא חיובית” אומרת מיכל , “לדוגמא:  התמודדות עם אתגר כלשהו: הצלחה בבחינה או בראיון עבודה, שיחה קשה אך חשובה שאנו זקוקים לחיזוק כדי לנהל אותה, וכן תמיכה בהשגת כל יעד  ששמנו לעצמנו”.

שילוב האמטיסט
האמטיסט  (האבן הסגולה) היא אבן ידועה ואהובה. אבן מיוחדת ויפהפיה זו עוזרת להשקיט ולהרגיע את פעילות גלי המוח, וניתן להיעזר בה על מנת לעלות לממדים גבוהים יותר במדיטציה, להעמקת החלימה ולהרדמות קלה יותר. כמו-כן היא עוזרת מאד לרוב הסוגים של כאבי הראש, מרגיעה מתח ומשקיטה כעסים. באבן הכלולה במוצר ניתן להשתמש בנפרד, או לשלבה בשתי דרכים שונות במערך ארבע הרוחות כמפורט בחוברת ההדרכה.

על מיכל:
מיכל ביאל-ויסלברג עוסקת בייעוץ אישי שבו משולבים יחד עם הקריסטלים גם כלים אנרגטיים מתחומים בהם הוסמכה כמו וורטקסהילינג® , תטא-הילינג והילינג אנרגטי. מיכל מדריכה סדנאות לריפוי בקריסטלים וסדנאות להזמנת שפע לחיים. אתר האינטרנט שהקימה, אותו היא מנהלת מזה מספר שנים, נחשב ייחודי ומקיף מאד מבחינת הידע שניתן בו בנושאי קריסטלים, ריפוי אנרגטי ומודעות-עצמית.

לכניסה לאתר הערכה: www.cmw-kit.com