סופר-שבע (סופר-סבן) Super-Seven

תיאור כללי: אבן מיוחדת זו התגלתה לראשונה בברזיל בתחילת שנות התשעים. היא נדירה וייחודית, ויש מעט מאד חומר כתוב לגביה. שמה נובע מהעובדה שהיא מורכבת משבעה מינרלים/קריסטלים שונים: קריסטל-קוורץ, סמוקי-קוורץ, אמטיסט, רוטיל, גואטייט, ליפידוקורסייט וקקוקסנייט. הליפידוקרוסייט מתגבשת לעיתים בתוך אמטיסט או קוורץ, וכנ”ל הקקוקסנייט. באותו מכרה מסוים נמצאו כל שבע האבנים ביחד, ונוצרה אבן-ריפוי ייחודית ועוצמתית. האבנים שנחצבו מאותו מכרה ונקראות “סופר-שבע” מכילות את התדר המיוחד שנובע מהצירוף של כל שבע האבנים. היא מורכבת ממינרלים שרובם אינם חדשים ומוכרים גם מתקופות עתיקות, אך כצירוף היא נחשבת לאבן עידן-חדש מובהקת.

מראה ואפיונים גימולוגיים: צבעה משתנה ונובע מהמכלול של שבעת הקריסטלים: הקריסטל-קוורץ השקופה, הסמוקי-קוורץ החומה-מעושנת, הקאקוקסנייט הצהובה-חומה, האמטיסט הסגולה, הליפידוקרוסייט שצבעה נע בין אדום וחום עד צהוב, והגואטייט שצבעיה אדום, כתום-צהוב, וחום-שחור. בתוך כל זה משולבים חוטי הזהב של הרוטיל. נוצר צבע דרמטי סגלגל-אפרורי המכיל בתוכו חוטים ותכלילים בצבעים שונים. קשה לציין אפיונים גימולוגיים כשמדובר בשבעה מינרלים שונים, אך יש לזכור ששלושת הבולטים שבהם הם ממשפחת הקוורץ שנוכחותו מורגשת היטב בעיקר בצורה, בתוך המכרה נמצאו גנרטורים רבים, צורת התגבשות האופיינית לקוורץ.

שימוש אנרגטי: בעלת תדר-ניקוי עוצמתי ומסוגלת לטהר את כל הצ’קרות והגופים האנרגטיים בו-זמנית. יש לה אפקט מרגיע ומאזן כאחד. כשמשתמשים בה רצוי להיות מוכנים נפשית לחוות את העוצמה שלה. לעיתים היא גורמת להצפות רגשיות, בלבול, כעסים, קשיים בהתבטאות והצפה של זכרונות ורגשות ישנים. ניתן להשתמש בה לניקוי חדר או חלל על ידי הנחת אבן גדולה במקום. יכולה לתת חיזוק משמעותי לקריסטל בו משתמשים לריפוי ולצורך כך יש להניחה בסמוך אליו. היא אינה זקוקה לניקוי או הטענה כלשהם, השילוב הייחודי של האנרגיות שלה משאיר אותה מטוהרת וטעונה כל הזמן.

היבט רוחני: יש לה יכולת לחזק ולעורר יכולות על-חושיות אצל המשתמש, וניתן להשתמש בה כדי לקדם ולחזק יכולות ריפוי וניבוי וכן “לעלות שלב” בתהליכי מדיטציה. המופלא בה הוא שכל חלקיק שלה מכיל את שילוב התכונות של כל המינרלים המרכיבים אותה, כך שהיא מגשימה ברמה התאית והאנרגטית את העובדה שבכל יחיד קיים עולם ומלואו ובכל חלקיק יש את כל המידע הנחוץ ליצירת השלם.

שימוש פיזי: כשעונדים אותה, היא מעודדת תהליכי ניקוי של הגוף הפיזי ובו-זמנית מחזקת אותו. נותנת חיזוק והמרצה בכל הרמות, החל מהרמה התאית הבסיסית. טובה לאנשים שעושים שינוי עמוק בתזונה והרגלי החשיבה שלהם שמביא לשינוי מהותי בהתנהלות וכן לריפוי ממחלות קשות.