סדנת השפע

מאת מיכל ביאל-ויסלברג

הסדנה כוללת שנים-עשר מפגשים בני שלוש שעות כל מפגש. זוהי סדנה שבנויה משלושה רבדים שחשיבותו של כל אחד מהם רבה: תכנים, העצמה קבוצתית וחיבור למקורות ידע.

תכנים: נוגעים בעיקר לחוקי היקום האנרגטיים עליהם בנוי הקיום שלנו. חוקים אלה קיימים בין אם מאמינים בכך ובין אם לא, וכשמבינים ומפנימים אותם ניתן לעצב את החיים לפי בחירה בצורה נכונה יותר. האדם הופך למנצח המסוגל לקבוע איך תיראה המציאות שלו.

העצמה קבוצתית:  זהו הכוח שיוצרת קבוצה הפועלת יחד למטרה משותפת. עם התגבשות הסדנה וההתקדמות בתהליכים מורגש כוח זה היטב ועומד לרשות כל אחד מהמשתתפים. בסדנה מתרחש שילוב של חיבור לידע והעצמה אנרגטית שנוצרת משילוב אנרגטי של כמה פרטים ליצירת מקור אנרגטי קבוצתי מחזק, תומך ומחולל שינויים במציאות.

חיבורים: הרחבת המנעד של הכלים להתפתחות הפניית אנשי הקבוצה למקורות ידע נוספים בעזרתם ניתן להתפתח. היכרות עם עזרים נוספים כמו: ספרים, קלפי-מסרים, מדיטציות מוקלטות ומורי רוח חשובים. 

סדנת השפע מיודעת לכל אדם המעוניין לשנות את המציאות שלו ומוכן להתבונן על עצמו כעל יישות שבוראת את המציאות שלה, מוכן להכיר את חוקי היקום ומוכן לראות את החיים כמקום ידידותי ומלא באפשרויות.

משך הסדנה: 12 מפגשים אחת לשבוע שלוש שעות כל מפגש.
מיקום: רמת-השרון (סמוך לצומת הכפר-הירוק).

ניתן להגיע למפגש הראשון בעלות של 120 ש”ח. ההתחייבות למלוא הסדנה היא החל מהמפגש השני.

*מחיר הסדנה כולה 1440 ש”ח (120 ש”ח כפול 12 מפגשים). ניתן לחלק למספר תשלומים בכרטיס אשראי.

מדי פעם יתקיים מפגש שפע, שהוא הקדמה לסדנה אך אינו מהווה חלק ממנה.. הודעה על כך תגיע בנפרד.

למידע על מועדים קרובים  להרשמה לסדנה יש למלא טופס “צור קשר”