נשים שאוהבות יותר מדי

מאת רובין נורווד. הוצאת מודן

זהו ספר על נשים שנכתב עבור נשים, כאלה שלא מצליחות למצוא איזון בחייהן האישיים ומוכנות סוף-סוף להביט באופן אמיץ ואמיתי פנימה אל תוכן. זהו למעשה שמה של תופעה שמאפייניה חוזרים על עצמם: בלי קשר לפרטים המדוייקים של סיפורן, ובין אם מדובר במערכת יחסים ארוכה וקשה עם גבר אחד בלבד, או קשרים אומללים רבים עם כמה וכמה בני-זוג. לאהוב יותר מדי פירושו טיפוח אובססיה לגבי גבר או אישה מסויימים והתייחסות לכך כאל “אהבה”, אובססיה זו שולטת בחייהן של אותן נשים וגורמת לבזבוז עצום של אנרגיה כשבסופו של דבר הן נותרות מרוקנות, מאוכזבות וחסרות ערך עצמי כמקודם. להיות בתוך התופעה פירושו להכיר בכך שיש לזה השפעה שלילית על בריאותך והמציאות היומיומית שלך  ובכל זאת אינך מסוגלת להשתחרר מהדבר ולהניח לו. פירוש הדבר למדוד את דרגת האהבה שלך על פי עומק ההתייסרות שלך. זהו למעשה עוד סוג של התמכרות פחות ברור ובולט לעין ולכן קשה יותר לטיפול.

את הספר יקראו בדרך כלל נשים שנמצאות כבר בדרך לגמילה ופעמים רבות קריאתו בפעם הראשונה מכאיבה כמו גמילה פיזית, כי היא משקפת את המקום הכואב והאשלייתי בו הן נמצאות.

נשים שאוהבות יותר מדי” הוא מן הספרים הפופולאריים הנדירים, אשר חושפים את השורשים הפסיכולוגיים העמוקים ומצביעים על הדרך להיחלץ מחיים של התמכרות לכאב ולסבל. הוא מומלץ בחום לכל אלה המבינות שיצרו לעצמן מציאות מאכזבת וקשה ומאמינות שהן יכולות ליצור מציאות חדשה.

הערה חשובה: נכון להיום קשה להשיג ספר זה ומי שמתעקשת לקרוא אותו כדאי לחפש אותו בספריות או בחנויות לספרים משומשים, או פשוט להתקשר להוצאת מודן ולבקש שיוציאו עוד מהדורה.