טנזן (טנזין) אאורה קוורץ Tanzan Aura Quartz

מאת מיכל ביאל-ויסלברג

תיאור ומראה: מדובר בקריסטל קוורץ שבתהליך מיוחד שהוא בחלקו סודי הוחדרו לתוכו זהב ואירידיום עם כמות זעירה של יסוד בשם ניאוביום. הניאוביום והאירידיום הם יסודות כימיים לא מאד נפוצים. החדרתם לתוך הקריסטל-קוורץ יחד עם הזהב יוצרת שילוב מיוחד ומרהיב של קרניים סגולות. האירידיום ידוע כיסוד המייצר רטט סגול, משתמשים בו בין היתר בייצור מסכי לד ובמוצרי טיפוח שונים שמטרתם לעצור הזדקנות (אנטי-אייג’ינג).

מידע גימולוגי: שילוב התכונות של הקריסטל-קוורץ בשילוב עם הזהב (ר’ מחיצות רלוונטיות), זאת בדומה לאקווה-אורה, יתר שני היסודות אינם משפיעים ברמת הגימולוגיה, וההבדל היחיד הוא במראה שנוטה יותר לגוון סגול.

שימוש אנרגטי: דומה בתכונותיה לאקווה-אורה אך יש לה תוספת עוצמה והיא לוקחת למימד גבוה יותר.  היא מעין ‘מגדלור אנרגטי’ שמנקודה גבוהה ‘מתצפת’ על הצ’קרות ונקודות האנרגיה השונות בגוף ומאזנת אותן כקבוצה. הצבע הייחודי כולל את כל תדרי הצבע כשהתדרים של הצ’קרות הגבוהות ביותר חזקים במיוחד. לרוב יבחרו בה אנשים שנמצאים בשלב גבוה יחסית של התפתחות אישית.

היבט רוחני: בעזרת התדר הסגול המיוחד ניתן להתעלות למימדים גבוהים במיוחד, ולהתחבר אל צ’קרות הגבוהות יותר שנמצאות מחוץ לפיזי. נותנת חיזוק והגנה בתהליך מיוחד זה.  מעניקה שדרוג וחיזוק מיידי ליכולות תקשור וניבוי למיניהן. התדר הכחול-סגול נותן חיבור חזק ומיידי לתדר של היישויות המלוות: מדריכים לסוגיהם ומלאכים.

היבט פיזי: טובה לאזן את המוח הפיזי וחיזוק פעולתו, מה שבעקיפין משרה שלווה ורוגע. מתאימה כשיש בעיות במוח כולל בהחלמה משבץ. עוזרת לגוף לספוג אבות מזון בצורה טובה ונכונה יותר ולכן טובה ללוות כל תהליך של שינוי תזונתי. אחיזתה ונשיאתה מחוללים איפוס של המערכת ההורמונלית בכללותה. נותנת המרצה מיוחדת לחילוף חומרים בעיקר כשמדובר בתאי עור.