אינפינייט (אינפנייט) – Infinite

מאת מיכל ביאל-ויסלברג

תיאור כללי ומראה:  ירוקה או צהובה, לרוב מפוספסת או מוכתמת, סוג של סרפנטיין בשילוב עם קריסולייט (פרידוט). מוצאה מדרום אפריקה, נמכרת לרוב בחלוקים או גושים.

מידע גימולוגי: הנוסחה הכימית היא:  (3Si2O5 (OH)4 (MgFe שילוב של : מגנזיום, ברזל, סיליקה, חמצן ומימן. קשיות בין 3-4 בסולם של 1-10. התגבשות קריסטלים מונוקלינית (אחת הצורות הפחות סימטריות), משקל סגולי ממוצע 2.6 גרם לסמ”ק. חצי-שקופה עד אטומה.

שימוש אנרגטי: נחשבת לסוג עילאי של סרפנטיין ויש כאלה שמכנים אותה “אבן ההילרים”. היא מאחדת אנרגיות של מעלה, מטה ומרכז, ומעבירה תדרים לכל הרמות האנרגטיות. האנרגיה שלה עדינה יחסית. מחזקת את ההילה ועוזרת לסגור פרצות שנפרצו בה, מצוינת בין היתר לחולי נפש ולאלה שרגישים במיוחד.

היבט רוחני: מחזקת תדרים רוחניים, בעיקר כאלה שמועברים בחניכה, ועם סמלים או גופים אנרגטיים, כמו רייקי ו”וורטקסהילינג”. מחברת לכוח של הפלנטה והטבע ומחזקת קשר עם יצורים אנרגטיים שמתקיימים בתדר אחר, בעיקר תדר המלאכים, למי שקשרים כאלה רלוונטיים עבורו.  מחזקת תהליכי שחזור גלגולים.

שימוש מנטלי-נפשי: האנרגיה שלה ממוססת בהדרגה צער, דאגות ומרירות ועוזרת להרחיב את הלב ולראות בצורה ברורה יותר את הצד היפה של החיים, כך שהיא תתאים לאנשים שעברו אירועים קשים כמו אבדן, בגידה, פרידה וכו’… טובה לסגירות מעגלים וסוגיות ישנות ובכל מצב בו מתכוונים לפגוש אדם מהעבר שמשהו לא נסגר מולו.

שימוש פיזי: כמו הג’ייד והסרפנטיין, היא נעימה מאד לעור, אפשר להשתמש בחלוקים כדי להחליק את העור, או כאבני מסאז’, מצוינת להכנת תמציות. מחזקת באופן כללי את המערכת החיסונית ומצוינת לחולי נפש.