אזזטולייט Azeztulite

מאת מיכל ביאל-ויסלברג

תיאור כללי ומראה: אזזטולייט היא אבן ממשפחת הקוורץ בעלת תדר אנרגטי ייחודי ומיוחד שלא ניתן להסבירו באמצעים רגילים. התגלתה בשנות ה-70 ונחשבת כסוג של ‘קוורץ העידן החדש’. עד היום התגלו שני מרבצים שלה: בצפון קרוליינה ובמדינת וורמונט, שתיהן בארה”ב. היא כמעט תמיד לבנה או שקופה חסרת-צבע, אך יש לה גם גרסה צהובה המזכירה מעט את הסיטרין וגרסה סגולה המזכירה את האמטיסט.

עיקר פרסומה הגיע באמצעות רוברט סימונס מחבר “ספר האבנים” The Book of Stones שנכתב יחד עם המתקשרת ניישה אשיאן. ההיכרות עם האבן קרתה בד בבד עם החיבור המיוחד בין סימונס ואשיאן. אשיאן יצרה קשר עם סימונס, שפרט לסוחר אבנים הוא גם תכשיטן וביקשה ממנו שייצור עבורה תכשיט שכולל את האזזטולייט. סימונס ענה שאינו מכיר את האבן. אשיאן סיפרה לו שקיבלה מסר בתקשור מיישויות שנקראות  The Azez שהסבירו שזוהי אבן חדשה והבטיחה שהאבן תגיע אליו. זמן קצת לאחר מכן סימונס קיבל חבילה מאדם שלא הכיר שהיתה בה אבן לבנה בעלת צורה מוזרה. בדיקות גימולוגיות הראו שמדובר באבן שאפיוניה כשל קוורץ, אך מבחינה אנרגטית מתנהגת בצורה שונה. אשיאן הוסיפה ואמרה שזוהי אבן שאמורה להעביר תדר חדש של אור חסר-שם שמגיע ממקור שקורא לעצמו ‘השמש המרכזית הגדולה’ שמשודר ממקומות שונים ביקום בכלל ובעולם שלנו בפרט. אבן האזזטולייט היא  כלי שמעביר את אנרגיית האזז ואת הידע ממקום למקום והיא נקראת על שם אותן יישויות.

מידע גימולוגי: תכונותיה כמו כל אבן קוורץ רגילה: הנוסחה היא sio2, מבנה ההתגבשות הפנימי הקסהגונלי-משושה והקשיות 7 בסולם של 1-10

שימוש אנרגטי כללי:  מאז התגלתה לראשונה  החלה לצבור לעצמה קהל אוהדים הולך וגדל. נאמר עליה שהאנרגיה שלה מביאה את התודעה באופן ישיר לתדר של המלאכים, כשמצרפים אותה למדיטציה, היא מחזקת ומתגברת את כמות האור שזורמת לתוך התהליך באופן משמעותי ביותר. יש לה את היכולת לנפץ ולסלק אנרגיות כהות, קשות ומיותרות מהמערכת האנושית.

היבט רוחני: עוזרת למשתמש בה להכנס למדיטציה בצורה מהירה והרמונית, בעלת אינטליגנציה אנרגטית שמתאימה לאנשים מסוימים ומי שמבחינת התהליך שלו אינו בשל לעבוד איתה, היא תהיה לא משמעותית עבורו, ורוב הסיכויים שלא תגיע לידיו.

היבט רגשי-נפשי: השפעתה על המישור הרגשי עקיפה, היא מרגיעה את הרגשות על ידי הזרמת אור גבוה לתוכם. נותנת תמיכה רגשית חשובה לחולים במחלות אנושות בהביאה חיזוק ותקווה ומוטיבציה להתמודד עם המחלה.

שימוש פיזי נותנת הגנה אנרגטית משמעותית בעיקר לגוף הפיזי ומאד חזקה לרפואה מונעת. מצוינת לשימוש עבור חולי סרטן, עובדת ברמה התאית ועושה סדר ועשויה בעקיפין לעזור להתמודד עם המחלה עצמה.