אבאלון Abalone

תיאור ומראה: סוג של צדף שמקורו בעיקר באוקיינוסים. מגיעה בגדלים שונים. בעלת מראה מרהיב ומשתקפים בה כל צבעי הקשת בשילובים יפהפיים. נחשבת למינרל בעל אנרגיה של קסמים.

מידע גימולוגי: צדפים מורכבים מאחוז גבוה של מים (יותר מ-50 אחוז). האבאלון עשויה מחומר אורגני, המעורב בקלציום, פחמן וחמצן, אין התגבשות קריסטלית או הרכב כימי קבוע. הקשיות נמוכה יחסית, 3 בסולם של 1-10  מקורה בעיקר באוקינוסים באיזור דרום אמריקה (מקסיקו) וניו-זילנד.

שימוש אנרגטי: התדר שלה מתחבר ומתדר לכל הצ’קרות, אך מתאימה בעיקר לצ’קרת הלב. האנרגיה שלה מזכירה  משפחתיות ואימהיות. מחברת למקורות של כוח בתקופות קשות,  מצוינת לטיהור כללי של ההילה.

היבט רוחני: ניתן לצרפה לתהליכי שחזור גלגולים. יכולה לקחת למסע מדהים של צבעים וספירלות  ותחושה של צלילה לתוך הנצחיות האינסופית של ה”כאן-ועכשו”.

היבט רגשי: מחזקת אופטימיות ומגבירה את היכולת להיות מאושר. מרגיעה פחדים. מעודדת עבודה משותפת בקבוצה. עוזרת לתקשורת עם הזולת. היא מרגיעה במהות שלה, אך בו זמנית מחדירה לתוך הלב שמחה ועליצות ורצון לחגוג את החיים, לכן מתאימה לאנשים שחווים בדידות. עוזרת ותומכת כשמתאוששים ממשבר. אידיאלית להביא כמתנה לאדם המתאושש מטראומה, גם אם זה אדם לא מוכר.

היבט פיזי: מחזקת באופן כללי ונותנת מרץ לעשייה, לכן מומלצת לאנשים פסיביים. ניתן מתאימה כשיש דלקת פרקים וסוגיות שרירים כלליות.